Archyvai 2022-10-18

Mažieji ir dinozaurai

2022-10-18

Alksniupių pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės vaikams buvo suorganizuota ekskursija į ,,Raubonių parką”, Pasvalio raj. Vaikams buvo suteikta galimybė pamatyti gausybę dinozaurų kopijų, išbandyti įvairius atrakcionus, karuseles, aplankė gausybę gyvūnėlių, juos maitino ir glostė. Vaikai grįžo į mokyklą laimingi, pilni įspūdžių ir su džiugiomis emocijomis.

Ekskursijos organizatorė, mokytoja Asta Kudriavcevienė

Lėlyčių paroda

2022-10-18

Alksniupių pagrindinėje mokykloje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos organizavo parodą ,,Mano lėlė”. Rugsėjo 1 – ają dieną mažosios dalyvės į mokyklą atsinešė po lėlę. Jos buvo su mamyčių pagalba tvarkingai sušukuotos, išlygintomis suknelėmis, nupraustos ir iškvėpintos. Dalyvių lėlytės puošė mokyklos aplinką ir džiugino mokyklos bendruomenę. Lėlyčių mažosioms šeimininkėms už gražų rūpestį buvo įteiktos padėkos ir gavo dovanų dar po vieną mažą lėlytę. Labai ačiū parodos dalyvėms. Parodą organizavo mokytojos Gabrielė Navickaitė ir Asta Kudriavcevienė