,,Indėnų vasara“

2022-10-18

Rudens saulėtas dienas galima pavadinti ,,Indėnų vasara”. Alksniupių pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai pakvietė pradinukus į savo projekto ,,Pažintis su indėnų kultūra” uždarymą. Renginio metu vaikai atsakinėjo į klausimus apie indėnų kultūrą, atsakinėdami vaikai praplėtė žinias. Vaikams buvo pasiūlyta pasimokyti indėnų šokio, varžytis estafetėje, išbandyti akių taiklumą su lankais. Vaišinosi keptais zefyriukais ant laužo, virtomis kukurūzų burbuolėmis ir gėrė šiltą arbatą užkandžiaudami tradicinių lietuviškų sausainių ,,Gaidelis”. Renginio pabaigoje vaikams buvo pasiūlyta sudalyvauti mainų mugėje, kurioje vaikai savo atsibodusius daiktus išmainė į kitus, draugų atsineštus daiktus.

Renginio organizatorė, mokytoja Asta Kudriavcevienė