Draugo diena

2021-11-29

Lapkričio 29 dieną mokykloje buvo minima Draugo diena. ,,Draugystės alėjoje“ nuo pat ryto mokiniai galėjo rašyti mintis apie draugus, palinkėjimus jiems. Dešimtokės Ema ir Gabija aplankė mažuosius draugus, mokėsi, ko reikia, kad nesipyktų su draugais. ,,Boružiukai“ ir ,,Nykštukai“ žaidė žaidimą ..Aš – oro balionėlis“, piešė savo portretą ir dovanojo draugams. Su 1-4 klasių mokiniais dešimtokės draugiškai žaidė judriuosius žaidimus, siuntė vienas kitam gerą energiją ir šypsenas.

Draugo dieną minėjo ir vyresniųjų klasių mokiniai. Kartu su mokytoja Zita kalbėjosi apie draugystę, žaisdami su LEGO kaladėlėmis, mokėsi dirbti draugiškai kolektyve, suprato, kad be pasitikėjimo, pagalbos vienas kitam ir gebėjimo priimti visokius žmones, draugais netampama. Geros emocijos lydėjo visą dieną. Ačiū už bendrystę.

Mokytoja   Zita Kučienė