Tiriamoji diena

2021-11-24

Lapkričio 23 d.  mokykloje vyko tiriamoji diena, skirta Etninės kultūros raiškos metams. Mokiniai  rinkosi tiriamąsias veiklas, kuriose norėjo dalyvauti. Mokytojos N. Simaškienės vadovaujama grupė nagrinėjo temą ,,Įdomioji, spalvingoji abėcėlė“.Mokiniai domėjosi abėcėlės istorija, apklausė mokinius, kokios rusiškos raidės įdomiausios. Antra grupė, vadovaujama mokytojo S. Petrausko, nagrinėjo temą ,,Laipsniai, šachmatai, ryžiai“. Visiems buvo įdomu sužinoti, kaip ryžiai susiję su laipsniais ir šachmatais. Trečia grupė, vadovaujama   istorijos mokytojo S. Čepaičio, nagrinėjo Alksniupių mokyklos atsiradimo istoriją, tuo labiau, kad mokykla kitais metais švęs 111 metų jubiliejų. Ketvirta grupė, vadovaujama mokytojų Z. Kučienės ir I. Zabulienės, nagrinėjo temą ,,Baltų ženklai ir simboliai patarlėse ir molyje“. Mokiniai  iš molio lipdė  figūrėles bei jose raižė  įvairius baltų simbolius. Vėliau surengė parodėlę. Pradinukai ,,statė“ įspūdingus namus iš kartono. Taip paminėjo   Tolerancijos dieną. Mokiniai įgijo žinių, turiningai ir prasmingai praleido laiką.

Mokytoja Gražina Podžiūnienė