3-4 klasių mokinių išvyka į Radviliškį

2024-02-10

Vasario 9 dieną 3-4 klasių mokiniai lankėsi Radviliškio rajono policijos komisariate. Susitikimo metu pareigūnė I. Sernovienė vaikams  papasakojo apie  policininko profesiją, parodė dokumentinį filmą apie policininkų veiklą. Mokiniai smalsiai apžiūrėjo ekipuotę, automobilį, darbui reikalingus daiktus bei policijos komisariato patalpas. Be to, mokiniai turėjo galimybę pasimatuoti policininko amunicijos diržą, užsidėti antrankius, apsivilkti smūgiams atsparią liemenę.
        Apsilankėme ir  Radviliškio turizmo  informacijos centre, kur mus pasitiko vadovas Saulius Čepaitis bei  turizmo vadybininkė Dovilė Šerpetauskienė. Sužinojome, kad čia užsukusiam visada bus suteikta  išsami informacija apie mūsų krašte vykstančius renginius, lankytinas vietas. O taip pat yra galimybė pasirinkti ekskursiją po visą  Radviliškio rajoną.
         Vėliau Dovilė palydėjo iki Radviliškio viešosios bibliotekos, parodė unikalią, bibliotekos kiemelyje  įsikūrusią, vos 8,5 cm aukščio ,,Skaitančio vaiko“ skulptūrėlę. Mokinius maloniai pasitiko  vaikų literatūros skyriaus vedėja, aprodė  didžiulę gausą  knygų, skirtų vaikams. Pakvietė į  kampelį, kuriame puikuojasi ypač senos knygos.  Apžiūrėjome parodą ,,Klounų šėlsmas“, išbandėme edukaciją ,,Knygos kelias“.
          Nuotaikingai praėjo diena, kupina įvairiausių įspūdžių.