Pyragų diena

2023-11-08

Antradienio rytą mūsų mokykloje pakvipo vanile, draugyste, šiluma ir gerumu. Taip paminėjome Pyragų dieną ir  prisidėjome prie  iniciatyvos ,,Niekieno vaikai“.
           Už iškeptus pyragus suaukotus 108 Eur pervesime organizacijai VŠĮ ,,Savanoriai vaikams“  ir padėsime pasirūpinti, kad vaikai, kurie šalia neturi tėvų ar kitų artimųjų, ligoninėse neliktų vieniši. Surinktos lėšos bus skirtos savanorių, kurie lanko vienišus vaikus ligoninėse, mokymui ir koordinavimui. Parama padės užtikrinti, kad kiekvienas vienišas vaikas Lietuvos ligoninėse sulauktų jam taip reikalingo palaikymo, dėmesio ir meilės.
        Kai daliniesi džiaugsmu, jis padvigubėja, kai daliniesi liūdesiu, jis perpus sumažėja, todėl stenkimės padėti vieni kitiems ir nesvarbu, kokia iniciatyva tai būtų.