Aplinkosauginiai apdovanojimai ,,Gamtos herojai 23″

2023-06-09

Birželio 5 d., minint Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną, Vilniuje, Prezidentūros parke įvyko trečiąjį kartą aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“ organizuojami aplinkosauginiai apdovanojimai „Gamtos herojai 23“. Šis aplinkosauginis projektas skirtas ne tik įvertinti, bet ir paviešinti bei apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančius mokinius, mokytojus bei ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie žmonių aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aplinkosauginių idėjų sklaidos. Džiaugiamės, jog buvome pakviesti dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje, kaip nominantai ,,Metų aplinkosauginio ugdymo įstaiga“.