Traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencija

2022-12-02

Gruodžio 01 d. Alksniupių pagrindinėje mokykloje lankėsi kineziterapeutas Dovydas Gedrimas. 1-10 klasių mokiniams pravedė paskaitą „Traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencija“. Mokiniams suteikė žinių apie įvairias traumas žiemos metu, kada vaikai jų nesilaiko, kaip suteikti pirmąją pagalbą įvykus traumai, ko negalima daryti, kaip reikia elgtis su fejerverkais.

Mokiniams suteikta galimybė patiems išmėginti praktiškai suteikti pirmąją pagalbą, mobilizuoti lūžusią galūnę. Žinias pasitikrino žaisdami „Kahoot“ programėlėje.

Dėkojame Radviliškio r. visuomenės sveikatos biurui už suteiktą įdomią ir naudingą paskaitą.

VSS   V. Kaklauskienė