„Vartok antibiotikus atsakingai“

2022-01-21

Alksniupių pagrindinės mokyklos 8 ir 10 klasės mokiniai dalyvavo Higienos instituto  organizuotame moksleivių vaizdo klipų konkurse „Vartok antibiotikus atsakingai“.  Konkurso „Vartok antibiotikus atsakingai“ tikslas – supažindinti moksleivius su Pasaulio supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaite, taip pat prisidėti formuojant jų supratimą apie neracionalaus antibiotikų vartojimo pasekmes ir apie tai, kaip svarbu juos tinkamai vartoti.

Mokiniai, paskatinti biologijos mokytojos Jurgitos Dumbrienės, kūrė vaizdo klipą iki 2 minučių. Dažnai ir netinkamai vartojami antibiotikai lemia didėjantį antimikrobinį atsparumą visame pasaulyje. Todėl labai svarbu atkreipti jaunų žmonių dėmesį į šią problemą ir kuo anksčiau formuoti atsakingą požiūrį į minėtų vaistų vartojimą.

Alksnupių pagrindinės mokyklos  mokinių kurtas filmukas ,,Vartok antibiotikus atsakingai”

Mokiniai už dalyvavimą konkurse buvo apdovanoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanomis.

VSS V. Kaklauskienė