Knyga – mano draugas ir patarėjas

2022-01-13

Gruodžio 15 dieną Šiaulių Dainų progimnazija sukvietė 5-8 klasių  knygų skaitytojus ir mylėtojus į respublikinę konferenciją ,,Knyga – mano draugas ir patarėjas“, kuri vyko nuotoliniu būdu.

Šioje konferencijoje kartu su kitais 35 mokiniais iš įvairių Lietuvos gimnazijų ir progimnazijų (Kauno, Tauragės, Šiaulių miesto ir rajono, Klaipėdos, Panevėžio, Alytaus, Kaišiadorių, Vilkaviškio, Telšių) dalyvavo ir pranešimą skaitė mūsų mokyklos septintokas Kristupas Žaromskis. Jis pristatė savo knygas patarėjas – D. Baddiel ,,Didžioji tėvų agentūra“ bei ,,Žmonių Knyga – mano draugas ir patarėjas, valdymo pultelis“.

Visi konferencijos dalyviai skatino skaityti, įžvelgė knygų naudą, pasiūlė jiems labiausiai patikusių knygų.

Z.Kučienė