Skaidrumą kuriame kartu

2022-01-11

2021 m. spalio 25 d. – lapkričio 22 d. 10 klasės mokiniai dalyvavo Antikorupcinio švietimo konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“.
        Konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, perprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas.
       Konkurso metu mokiniai atliko dvi užduotis: individualiai išsprendė testą ir kartu su bendraklasiais atliko praktinį-kūrybinį darbą.
         Alksniupių pagrindinė mokykla gavo LR specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus Žydrūno Bartkaus sveikinimą, o 10 klasės mokiniai, dalyvavę nacionaliniame konkurse „Skaidrumą kuriame kartu!“ įsisegė skaidrumo ženklelius.