Rudenėlio išdaigos

2021-11-11

Atskubėjęs ruduo padovanojo daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena… Spalio 25-28 dienomis vyko rudens gėrybių paroda, kurioje išradingumą ir kūrybiškumą atskleidė: ikimokyklinė, priešmokyklinė ugdymo grupės bei 1-4 klasių mokiniai. Mokyklos palangės pasipuošė spalvotomis puokštėmis, kompozicijomis ir kitais įvairiais darbeliais iš rudeninių gėrybių: obuolių, moliūgų, cukinijų, rudeninių gėlių, lapų… Spalio 29 dieną parodą vainikavo šventė „Rudenėlio išdaigos“, kurios metu vaikai susipažino su Dėde Rudenėliu, dainavo, šoko, vaidino, deklamavo eilėraščius. Vaikų pasirodymai buvo labai šaunūs. Be galo gera buvo matyti visų šypsenas, jaudulį, džiaugsmą.

Mokyklos informacija