Stovykla tęsiasi

2021-08-26

Rugpjūčio 25-oji – penkta stovyklos ,,Žalioji laboratorija“ diena.
      Dienos veiklos skirtos saviraiškai, atsiskleisti mokinių kūrybiškumui, bendradarbiavimo įgūdžiams ugdyti. Prieš pietus mokiniai ruošė pristatymus apie save, prisistatinėjo grupėse, grupės pristatinėjo savo narius kitoms grupėms. Po to grupės gavo užduotis – paruošti TV laidų pristatymus. Po pietų – meninio ugdymo užsiėmimas, kurio metu pagrįstas teiginys, kad gyvenimas – spektaklis, o mes – aktoriai, vaidinantys įvairius vaidmenis. Taip pat mokiniai grupėmis turėjo suvaidinti tam tikrą situaciją: vagystę, patyčias, meilę ir t.t. ir situaciją pateikti tam tikru žanru: komedijos, miuziklo, klounados ir pan. Prieš vakarienę susirinko priešpietinės grupės. Vyko stovyklos TV laidų transliacija. Grupės vaidino laidų: ,,Labas rytas“, ,,Telebimbam“, mėgstamo serialo, ,,Gero vakaro šou“ siužetus… Po vakarienės mokiniai turėjo laisvo laiko, nes kitą ankstyvą rytą laukia žygis.