Stovykla „Žalioji laboratorija“

2021-08-23

Rugpjūčio 16-17 d. Alksniupių mokyklos 15 mokinių dalyvavo stovykloje „Žalioji laboratorija“, kuri vyko Kelmės rajone, Pabariukų kaime, sodyboje „Gaja“.

Pirmą dieną mokiniai susipažino su kitų mokyklų mokiniais, žaidė daug sportinių žaidimų bei žaidimų, padedančių pažinti vieniems kitus bei save. Taip pat apžiūrėjo Dubysos slėnyje esančios sodybos aplinką, mini  zoo. Pasikrikštijo Dubysos vandeniu.

Antrą dieną stovyklos mokiniai buvo išskirstyti į dvi grupes, kurios pasikeisdamos dalyvavo girininko Raimondo edukacinėje veikloje, sprendė kryžiažodį „Žalioji laboratorija“, kūrė stovyklos himną.

Stovykla „Žalioji laboratorija” laukia tęsinio. Mokiniai rugpjūčio 23 d. vėl grįžta į Dubysos slėnį, kur praleis visą savaitę.