„Nykštukų“ sveikinimas mamoms

2021-04-30

Alksniupių pagrindinės mokyklos priešmokyklinės ,,Nykštukų” gr. vaikai per šiuos mokslo metus pamėgo klausytis rašytojos Astrid Lindgren ,,Pepės Ilgakojinės”, rašytojos Editos Lei ,,Miglų slėnio” istorijų ir keletą nuotykių, išgirstų skaitytose istorijose, perkėlė į kūrybinius darbelius.

Vaikams, išklausius šių istorijų, atsirado puiki galimybė pabūti ne savimi ir įsikūnyti į jų pamėgtus personažus. Artėjant Motinos dienai, vaikai, įsikūniję į pamėgtus fėjų slėnio personažus, savo mylimas mamas pasveikino eisena podiumu – juk ,,Kiekviena mama yra truputį fėja… Ji išpildo slapčiausias vaiko svajones”.

Visas mamas ,,Nykštukų” gr. vaikai sveikina su Motinos diena. Linki būti laimingoms ir linksmoms.

„Nykštukų“ vadovė Asta Kudriavcevienė