Karjeros diena

2020-06-09

Birželio 9 d. mokykloje organizuota „Karjeros diena“. Iš ryto vyko profesinis veiklinimas:

• 5 kl. mokiniai susitiko su gėlininke D. Ruginiene. Susipažino su gėlių auginimu ir jų priežiūra.
  • 6 kl. mokiniai Alksniupių kaimo parduotuvėje KOOPS buvo supažindinti su pardavėjo profesija.
  • Septintokai svečiavosi pas konditerę D. Jonutienę, vaišinosi jos pagamintais gaminiais.
  • Aštuntokai lankėsi pas ūkininkus A. ir J. Poškas susipažino su ūkininkų veikla, naudojama technika.
  • 9 -10 kl. mokiniai klausėsi tikybos mokytojos I. Zabulienės paskaitos „Mano pašaukimas“, atliko testus.

Nuo 10 val. vyko susitikimas su Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniais ir mokytojais. Darbas vyko grupėse, kur vaikams buvo pristatytos staliaus, virėjo, floristo specialybės. Dalis vaikų dalyvavo interaktyviame žaidime apie profesijas.

11 val. visi dienos dalyviai rinkosi kultūros namų salėje į pamoką karjeros ugdymui, kurią pravedė Šiaulių gestų kalbos ir vertėjų centro atstovai.