Neuromeditacijos – dailės terapijos užsiėmimas 8 klasės mokiniams

2024-04-17

Balandžio 16 d. mokykloje lankėsi ir užsiėmimus 8 klasės mokiniams vedė Šiaulių regioninio karjeros centro karjeros konsultantė Živilė Žostautienė. Viešnia pristatė Karjeras.lt struktūrą ir jo funkcijas, papasakojo apie neuromokslą, jo rūšis, streso malšinimo būdus, kam reikalinga neuromeditacija. Kartu su mokiniais atliko meditacijas emocijų ir minčių atpalaidavimui.

Antroji užsiėmimo dalis buvo dailės terapija „Atrask save spalvose“. Po kūrybinio proceso eigos pristatymo, aštuntokai ėmėsi kūrybos: piešė sociumo ratus, braižė gyvenimo linijas, spalvino jiems patinkančiomis spalvomis. Sudalyvavęs kūrybiniame procese kiekvienas mokinys dalyvavo individualioje konsultacijoje, kurios metu aptarė dailės darbus. Mokiniai buvo sužavėti, konsultacijų metu išgirstais faktais apie save, džiaugėsi konsultantės patarimais. Ne vieno iš jų savivertė labai pakilo. Dėkojame, Živilei už naudingą ir įdomų užsiėmimą.