Mokyklos šokėjų pasirodymas Lietuvos moksleivių folklorinių šokių varžytuvėse ,,Patrepsynė- 2024″

2024-04-16

Balandžio 13 d.(šeštadienį) penkios mokyklos šokėjų poros: Majus Labanauskas ir Ugnė Palijanskaitė, Adrijana Klemonskytė ir Ąžuolas Brinkis, Liepa Brinkytė ir Mantvydas Urbietis, Kajus Medžiavepris ir Tėja Barauskaitė, Barbora Stankūnaitė ir Arnas Lukšas dalyvavo Radviliškio kultūros centre vykusiose Lietuvos moksleivių folklorinių šokių varžytuvėse ,,Patrepsynė 2024″.

Barbora ir Arnas tapo šokio ,,Lelinderis“ nugalėtojais, Adrijana ir Ąžuolas geriausiai sušoko šokį ,,Drebinikė“.
       Sveikiname nugalėtojus. Dėkojame tėveliams už pagalbą nuvežant vaikus į renginį, o šokėjams – už puikų pasirodymą.