Pilietiškumo akcija ,,Aš – Lietuvos vaikas“

2024-04-11

Balandžio 10 d. Alksniupių pagrindinėje mokykloje vyko pilietiškumo akcija ,,Aš – Lietuvos vaikas“. 5-10kl. mokiniai susitiko su Šeduvos Šaulių sąjungos jaunaisiais šauliais, kurių gretose savanoriauja grupelė mūsų mokinių, ir Šeduvos būrio vadu A. Želviu.

Svečiai pristatė Šaulių sąjungos veiklą ir supažindino su savanoriškos veiklos privalumais.
       Renginys prasidėjo žygiu, kurio metu teko įveikti 5 km atstumą. Išmokti suformuoti ir sudaryti rikiuotę. Po žygio mokiniai mokyklos stadione išmoko panaudodami kario kilimėlį gabenti sužeistąjį. Vėliau išbandė savo taiklumą šaudydami iš pniaumatinio ginklo ,,Airsoft“.
          Paskutinė renginio veikla buvo naudojant palapinsiaustį pastatyti pastoges, užuovėjas ir palapines miegui.
          Po veiklų, mokiniai buvo vaišinami kareiviška koše ir arbata.