Mokiniai dalyvavo užsienio kalbų dailyraščio konkurse

2024-03-27

Kovo 20 dieną mūsų mokykloje vyko užsienio kalbų(rusų k. ir anglų k.) dailyraščio konkursas.

Rašant dailyraštį rusų kalba mokiniai buvo suskirstyti į dvi grupes: 6-8 klasės ir 9-10 klasės.Pirmoje grupėje nugalėtojais tapo: Karolina Vaičekonytė 1-a vieta 8 kl., Ugnė Palijanskaitė 2-a vieta 8kl., Ugnė Montvilaitė 3-ia vieta 8kl. Antroje grupėje: Rugilė Malatokaitė 1-a vieta 10kl., Urtė Beklešovaitė 2-a vieta 9kl., Ermina Kairytė 3-ia vieta 10kl.
        Anglų k. dailyraščio konkurse mokiniai taip pat buvo suskirstyti į dvi grupes: 3-6 klasės ir 8-10 klasės. Pirmoje grupėje nugalėtojais tapo: Laurynas Budrys 1-a vieta 4 kl., Adrijana Klemonskytė 2-a vieta 6 kl., Ugnė Poškytė 3-ia vieta 5 kl. Antroje grupėje: Ermina Kairytė 1-a vieta 10kl., Austėja Čepaitytė 2-a vieta 9 kl., Auksė Montvilaitė 3-ia vieta 10 kl.
       Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei dovanėlėmis.