Dailyraščio konkursas

2024-03-13

Kovo 7-8 dienomis 5-10 klasių mokiniai bei jų tėveliai dalyvavo mokykliniame Dailyraščio konkurse, skirtame Dainų šventės 100-mečiui. Mokiniai gebėjimą dailiai rašyti išbandė trijose grupėse, o tėveliai dailiai rašė atskiroje grupėje.

Šiemet norinčių dalyvauti buvo tikrai gausus būrys. Iš viso dalyvavo 26 mokiniai ir 17 mamų ir močiučių.

5-6 klasių grupėje 1 vietą laimėjo Ugnė Poškytė (5 kl.), 2-ąją – Adrijana Klemonskytė (6 kl.), 3-ąją – Radvilė Didžbalytė (5 kl.). 8-10 klasių grupėje nugalėtoja tapo Ermina Kairytė (10 kl.), 2-ąją vietą užėmė Rugilė Malatokaitė, 3-oji vieta teko Urtei Beklešovaitei (9 kl.). Atskiroje mokinių grupėje 1 vietą laimėjo Titas Daniškevičius (6 kl.), 2-ąją – Airidas Chormanskis, 3-ąją – Deivydas Petronis.

Kadangi mamos ir močiutės rašė ypač gražiai, komisija išrinko daugiau nugalėtojų: 1-ąją vietą užėmė Ugnė Daniškevičienė, 2-ąją vietą pasidalino Jūratė Jankaitienė ir Gintarė Kairienė, 3-ąją – Virgina Žitkevičienė ir Jurgita Beklešovienė. Paskatinamąja padėka apdovanota Pranciška Budrienė.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems, kurie skyrė laiko, neišsigando paimti į rankas parkerį ir dailiai suguldyti raides į baltą lapą.