Kalėdinis spektaklis

2023-12-23

Gruodžio 22 d. visi Alksniupių pagrindinės mokyklos ikimokyklinės, priešmokyklinės grupių ir pradinių klasių mokiniai laukė stebuklo – Kalėdų Senelio . Tačiau gražų stebuklą sukūrė patys. Jie pakvietė savo tėvelius, bendruomenės narius, svečius į muzikinę pasaką „Batuotas katinas“ , kurią režisavo L.Didžbalienė. Kartu su vaikais pasaką sekė mokytojai ir pakviesti svečiai.
         Patys mažieji vaikučiai statė senį besmegenį . Priešmokyklinukai buvo nykštukai ir svečiams dovanojo gražią dainą. Batuoto katino neišsigando ir gražiai dainavo peliukai . Karalienę visur lydėjo rūmų damos . Visus nustebino Raganius su savo palyda. O grėbėjos padėjo Katinui apgauti Karalienę .
            Pasaka baigėsi laimingai. Vaikai sulaukė Kalėdų Senelio ir Snieguolės, džiaugėsi dovanėlėmis.
Kalėdų Senelis palinkėjo gražių švenčių, gerumo, visiems dalintis džiaugsmu ir iškeliavo pas kitus vaikus.