Išvyka į Kauno Zoologijos sodą

2023-11-23

Lapkričio 17 dieną 1-6 klasių mokiniai keliavo į Kauną, į renovuotą Lietuvos zoologijos sodą, kuris šiais metais švenčia 85 metų jubiliejų. Iš dalies ekskursija buvo finansuota rajono savivaldybės pagal visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Dideli darbai prasideda nuo mažų žingsnelių“.

Zoologijos sode mokiniai dalyvavo liūtų ir žirafų pristatymuose, pynė iš perdirbtų medžiagų tinklus, kuriuos naudos kaip gyvūnų poilsio ir aktyvios veiklos (bus slepiamas maistas) priemones. Už „darbą“ mokiniai gavo dovanėlių. Ypatingą įspūdį paliko renovuotas egzotariumas. Tai pastatas, kuriame gyvena šilumamėgiai gyvūnai. Šeštos ir ketvirtos klasės mokiniai įsiamžino istorinėje Lietuvos zoologijos sodo akimirkoje. Pabaigus žiūrėti sodo gyvūnus, mokiniai skubėjo į suvenyrų parduotuvę. Nors oras nelepino nei gyvūnų (buvo daug pasislėpusių), nei mokinių, visi grįžo namo pilni įspūdžių.