Visi skirtingi, visi lygūs

2023-11-17

Lapkričio 16-ąją minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos žibintas. 1-4 kl. mokiniai kartu su socialine pedagoge aptarė tolerancijos reikšmę, kalbėjo, kokios savybės būdingos tolerantiškam žmogui, drauge analizavo tolerancijos pavyzdžius gyvenimiškose situacijose bei aplinkoje, kurioje gyvename. Kad lengviau suprastų šio žodžio reikšmę, vaikai žiūrėjo animacinį filmuką, diskutavo apie netolerancijos apraiškas. Įtvirtindami įgytas žinias mokiniai spalvino žibintus ir jais papuošė savo klases.
       Labai svarbu, kad ne tik šią dieną kalbėtume apie draugystę, supratimą, užuojautą, gerumą, nuoširdumą, meilę ir panašius jausmus… Šiuos jausmus ir vaikų toleranciją reikia skiepyti kasdien.