Susitikimas su policijos pareigūne

2023-09-21

Rugsėjo 20 dieną 1- 4 kl. mokiniai susitiko su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio policijos komisariato bendruomenės pareigūne Ilona Sernoviene. Vaikai sužinojo, o kai kurie pagilino žinias apie pagrindines saugaus elgesio taisykles gatvėje, pakeliui į mokyklą ir į namus, atšvaitų naudojimo tvarką. Visi dalyviai gavo dovanų.
O 8 -10 kl. mokiniams vyko paskaita ,,Nepilnamečių atsakomybė už administracinius nusižengimus, netinkamo jų elgesio grėsmės ir problemos“.
         Susitikimo tikslas – supažindinti mokinius su jų teisėmis, pareigomis, teisine atsakomybe,  siekiant sumažinti mokinių nusikalstamumą. Pareigūnė mokiniams įtaigiai ir suprantamai kalbėjo apie nepilnamečių žalingus įpročius, jų vartojimo žalą bei  pasekmes. Priminė, kokios administracinės baudos skiriamos už  necenzūrinių žodžių vartojimą,  tyčiojimąsi viešose vietose, nepagarbius komentarus kito žmogaus atžvilgiu,  atvaizdo naudojimą be asmens  sutikimo, trukdymą mokytojui vesti pamokas.