Integruota biologijos – lietuvių k. ir literatūros pamoka ,,Grybų karas drakono karalystėje‘‘

2023-06-15

Antradienį septintos klasės mokiniai dalyvavo integruotoje biologijos  – lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje  Šiauliuose. Pamoka buvo kitokia, užsitęsė kelias valandas, nes  vyko kino salėje ir jaunųjų gamtininkų stotyje.

Pirmiausia mokiniai pažiūrėjo filmą apie  atkaklią brolių kovą su drakonu Grybų karalystėje, o vėliau susipažino su Katinų muziejaus egzotiniais gyvūnais:  pitonu, Taivano žalčiais, driežais, krokodilais, įvairiais paukščiukais. Žinoma, išglostė ir pakilnojo visus muziejaus katinus, gyvenančius kitoje patalpoje.

Pamoka dar tęsis kitą dieną, nes  mokiniai atliks užduotis pagal gyvūno aprašymo planą, prisimins J. Marcinkevičiaus ,,Grybų karo“ dalyvius, apibūdins jų savybes, palygins su filmo herojais.

Geros emocijos, patirti įspūdžiai, bendravimas ir bendradarbiavimas su draugais – ir kelionėje,  ir užduotyse.

Mokyklos informacija