Svečiuose policijos pareigūnės

2023-02-05

Vasario 3 dieną mokykloje apsilankė Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Ilona Sernovienė ir Jūratė Beržinskienė, kurios 4-10 klasių mokiniams skaitė paskaitą „Teisinė nepilnamečių atsakomybė“. Mokiniams buvo papasakota apie nusižengimus ir nusikalstamas veikas, dažniausiai vyraujančias paauglių tarpe – rūkymą, alkoholio vartojimą, chuliganizmą, turto sugadinimą, psichoaktyviųjų medžiagų turėjimą ir vartojimą, vagystes ir kt. Mokiniai buvo supažindinti su civiline, administracine ir baudžiamąją atsakomybę už nusikalstamas veikas, nuobaudomis už padarytus nusižengimus ar nusikaltimus ir net laisvės apribojimus. Mokiniams primintos jų pagrindinės pareigos, teisės, nepažeidžiant kitų žmonių teisių ir laisvių.