Aštuntokai konkurso ,,Žalioji Odisėja 2022″ finale

2022-12-01

Lapkričio 23 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko aplinkosauginio konkurso ,,Žalioji Odisėja 2022“ finalas. Finale dalyvavo 13 komandų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Kaip sakė renginio vedėjas Robertas Petrauskas – komandos, esančios finale, jau yra nugalėtojos, nes iš daugiau nei 90 komandų, pavasarį pradėjusių startą ,,Žaliojoje Odisėjoje“, finale susirinko tik pačios stipriausios. Džiugu, kad mūsų mokyklos komanda ,,Rajono gamtosaugininkai“ , kurią sudarė 8-os kl. mokiniai: Ugnius, Kornelijus, Urtė, Austėja, Andrėja ir Renaldas buvo tarp pačių stipriausių. Nors nuo pirmos vietos ir pagrindinio prizo, kelionės į Briuselį, mūsų komandą skyrė tik 6 taškai, tačiau komanda grįžo pilna įspūdžių, geros nuotaikos ir naujų potyrių. Šaunuoliai !