Pažintinė edukacija Kleboniškių buities muziejuje

2022-09-14

Rugsėjo 13 d. septintos klasės mokiniai lankėsi Kleboniškių kaimo buities muziejuje.

Edukacijos metu mokiniai susipažino su kaimo įkūrimo istorija, apžiūrėjo kaimo klėtis ir gryčias, kuriose eksponuojami įvairūs buities rakandai. Daržinėje rado įvairiausių svarstyklių, važelių, ratų  bei  kito ūkio inventoriaus.  Klojime pamatė vidaus degimo variklių  kolekciją, įvairią žemės ūkio techniką.

Restauruotame Toleikiškių kaimo klojime, kuriame dabar rengiami teatrai, mokiniai šukavo linus ir stebėjosi įrankių gausa. Vėliau mokiniai pabuvojo Kleboniškių piliakalnyje ir kaimo vėjo trijų aukštų  malūne.

Smagiausia   mokiniams buvo žaidžiant etnografinius žaidimus ir varžytuves, nes atradimai, emocijos  liejosi per kraštus.

Mokyklos informacija