Mokslo ir žinių diena

2022-09-02

bRugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną, Alksniupius nuspalvino įvairiaspalviai gėlių žiedai, kuriuos savo mokytojoms nešė į mokyklas grįžtantys moksleiviai. Prasideda nauji mokslo metai! Kiekvieno šios mokyklos bendruomenės nario širdyje plazda lengvas nerimas pagalvojus apie tai, ką šie metai atneš naujo, įdomaus.
     Alksniupių pagrindinės mokyklos direktorė Rasa Saliamorienė nuoširdžiai pasveikino visus susirinkusius su naujų mokslo metų pradžia, palinkėjo sėkmės žengiant mokslo keliu, atsakomybės. Į Rugsėjo 1-sios šventę visada atvyksta svečių. Šiemet savo apsilankymu mus nudžiugino Radviliškio rajono savivaldybės civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vedėjas Eligijus Steponavičius, kaimo bendruomenės ,,Draugas“ pirmininkas Justas Malinauskas.
     Dar ilgai mokykloje skambėjo juokas, buvo dalijamasi įspūdžiais, jauniausi mokinukai nenustygo vietoje, pasakodami tėveliams, kiek daug naujo jie šiandien patyrė. Pirmoji Mokslo ir žinių šventės diena praėjo. Dar laukia ilgi, turiningi, kupini veiklos metai.