Saugus eismas ir interneto grėsmės

2021-09-10

Rugsėjo 9 dieną mokykloje lankėsi Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Ilona Sernovienė ir Jūratė Beržinskienė.
   1-2 klasių mokiniai sužinojo, o kai kurie įtvirtino žinias apie saugų eismą. Pareigūnė Ilona  mokė, kaip saugiai elgtis gatvėje,autobuse.  Mokiniai buvo supažindinti su kelio ženklais, gatvės ir kelio saugiu perėjimu : gatvėje negalima žaisti, stumdytis, trukdyti kitiems pereiti gatvę. Parodė kokie yra atšvaitai – juostinis, pakabinamas ir šviesą atspindinti liemenė. Viešnia pabrėžė – kas moka eismo taisykles, tas nelaimės išvengs. Palinkėjo saugios kelionės į mokyklą, pirmokams padovanojo atšvaitus, o antrokai gavo liniuotę su saugaus eismo taisyklėmis.
   5-8 klasių mokiniams pareigūnė Jūratė kalbėjo apie internete kylančias grėsmes, mokė saugaus ir draugiško elgesio bei nurodė, kur  kreiptis pagalbos įvykus duomenų vagystei.
Mokyklos informacija