Kur susitinka jūros ošimas ir miesto pulsas?

2021-08-31

Alksniupių mokyklos  bendruomenės klubo ,,Alksniai’’nariai besibaigiant rugpjūčiui iškeliavo į Klaipėdos kraštą.  Pirmąją projekto ,,Tarp dviejų vandenų” kelionės dieną susipažino su seniausios Lietuvoje Klaipėdos senamiesčiu, Smiltynės perkėla, Teatro aikšte su Anikės skulptūra. Po pietų keliautojai dviems valandoms išplaukė ,,Lagūnos” laivu maršrutu ,,Tarp jūros ir marių”. Pučiant stiprokam vėjui ir šėlstant bangoms praplaukė Jūros vartus, Kiaulės nugaros salą. Besileidžiančią pajūrio saulę palydėjo ,,Amberton”viešbučio 21 aukšte esančioje lauko terasoje.

Antroji kelionės diena buvo skirta  Nidos miestui – kurortinei gyvenvietei Neringos miesto pietuose, Kuršių nerijos pusiasalyje. Krapnojant lietučiui apžiūrėtos medinės skulptūros Raganų kalne, užsukta į Gintaro galeriją, vaikštinėta po didžiausią Parnidžio kopą, grožėtasi marių pakrante.

Pabuvota tarp dviejų vandenų, išsiaiškinta, kur susitinka jūros ošimas su miesto pulsu.

Mokyklos informacija