Stovyklos naujienos

2021-08-27

Rugpjūčio 26-oji – priešpaskutinė stovyklos ,,Žalioji laboratorija“ diena – prasidėjo vienai mokinių grupei labai anksti: mokiniai bendravo su savo specialybės profesionalais – ornitologu Borisu Belchevu ir kolege Vita.

Labiausiai teko nusivilti oru: visą dieną lijo. Su ornitologais didžiają dalį buvome pavėsinėje. Ten vaikus supažindino su teleskopais, išdalino żiūronus, mokė kaip jais naudotis, kaip pildyti ornitologo dienoraštį. Paukščius stebėjom netoliese, bet visos 3 grupės pamatė po 8 paukščíų rūšis. Iš viso per 5val. buvo pamatyta 15 rūšių. Po pietų dirbo dvi grupės. Viena gamino herbarus iš surinktų antradienį augalų, aptarinėjo matytus vabzdžius. Kita grupė sportavo su Šiaulėnų mokytoja. Atėjo paskutinis stovyklos ,,Žalioji laboratorija“ paskutinis vakaras: paskutinė vakarienė, paskutinis tinklinis, paskutinis kubilas, paskutinė diskoteka, paskutinis šokis, paskutinė naktis. O ryte laukia paskutinis žygis.

Jurgita Beklešovienė