Stovyklautojai

2021-06-10

Vasaros pirmąjį mėnesį vaikai pasitiko džiaugsmingai. Prie mokyklos esančiame parke įsikūrė stovyklavietę, kurioje galėjo grūdinti pėdutes ,,Basų kojų take”, išbandyti purvo procedūras, o atsigaivinimui galėjo maudytis pripučiamo baseino vandenyje. Po atviru dangumi buvo suorganizuotos kūrybinės veiklos. Mažieji vis dar bando tikėti fėjų stebuklais . Šį kartą fėjos vaikams padovanojo mažylių būrį, kurie atsirado iš žmonių meilės ir vaiko pirmos šypsenos. Fėja vaikams buvo parašiusi laiškelį su prašymu, kad vaikai mažiesiems elfiukams ir fėjytėms nupieštų po gėlytės žiedelį. Šias stebuklingas būtybes vaikams reikėjo palikti per naktį parke. Vaikai, atvykę rytą į mokyklą, nuskubėjo pas mažylius, kuriems per naktį buvo užaugę nespalvoti sparneliai . Vaikai rado fėjos paliktų spalvų, su kuriomis nuspalvino mažyliams sparnelius. Linkime visiems turiningos, šiltos ir linksmos vasaros.
Mokyklos informacija