Akcija „Kas kuprinėje gyvena?“

2022-09-23

Kuprinė yra neatsiejamas kiekvieno mokinio atributas. Kiekvieno pradinių klasių mokinuko kuprinėje praktiškai galima rasti visko: vadovėlių, pasakų knygučių, sąsiuvinių, pieštukų, akvarelės, žaislų ir kitų „būtinų“ priemonių. O kur dar maišas su sportine apranga? Netaisyklingas kuprinės nešimas ir per didelis kuprinės svoris turi įtakos formuojantis netaisyklingai laikysenai. Tačiau aktyviausi ir reikšmingiausi jos pakitimai vyksta vaikystėje bei paauglystėje – intensyviausio augimo periode.

Alksniupių pagrindinėje mokykloje rugsėjo 22 d. 2-5 klasių mokiniams vyko  kuprinių svėrimo akciją „Kas kuprinėje gyvena ?“,  akcijoje dalyvavo 34   moksleiviai.

Akcijos metu pastebėta, kad ne visi turi atšvaitus. Kiekvienas akcijoje dalyvavęs mokinys gavo po atšvaitą , kuriuos dovanojo Radviliškio r. Visuomenės sveikatos biuras.

VSS Vaiva Kaklauskienė