Archyvai 2021-06-11

Pilietinė iniciatyva ,,Gyvybės medis“

2021-06-11

Gyvybės medžio“ simbolį galima sutikti visame pasaulyje, įvairiose kultūrose. Tai – universalus simbolis. Medis, kaip ir pati gamta, buvo labai svarbus mūsų protėviams. Lietuvių liaudies folklore galima rasti palyginimų: „stiprus kaip ąžuolas“, „lanksti kaip liepa“, „tiesi kaip eglė“ ir t. t...

Ekskursija į Šiaulius

2021-06-11

Birželio 10 dieną 3-4 klasių mokiniai vyko į Šiaulius Forum Cinema kino teatrą. Žiūrėjo filmą „Krudžiai 2. Naujasis amžius.“ Po filmo, pilni įspūdžių aplankė Šiaulių įžymiausias vietas: auksinį berniuką ir geležinę lapę.

Mokyklos informacija

Savanorystė

2021-06-11

Alksniupių vasaros estradoje birželio 3 d. įvyko pirmasis projekto „Iš kartos į kartą“ renginys, skirtas V. Mačernio 100-mečiui, kurį organizavo Šeduvos kultūros ir amatų centras. Mūsų mokyklos savanorės Ema, Klaudija ir Viltė aktyviai talkininkavo renginyje, po kurio įsiamžino nuotraukoje su muzikos kūrėja ir atlikėja Raminta Naujanytė – Bjelle, kuri stebino klausytojus gyvo garso koncertu, savo kūrybos dainomis bei netikėtais gabumais akompanuoti skirtingais instrumentais.

Mokyklos informacija